Est Eng

TELLIMINE
Valige e-poest toode, mida soovite osta. Ühte toodet on võimalik valida kuni 10 tükki, suurema koguse tellimiseks peate kontakteeruma meiega.
Kõik Teie poolt valitud tooted lisanduvad automaatselt ostukorvi.
Avades ostukorvi on Teil võimalus korrigeerida toodete kogust ning tooteid ostukorvist ka kustutada.
Kui olete kõik tooted ostukorvi sisestanud, vajutage VORMISTA TELLIMUS.
Tellimuses tuleb täita kõik * tähistatud lahtrid. Juhul kui valite transpordiks SmartPOST´i, siis peate lahtrisse „Märkused“ kirjutama pakiautomaadi asukoha, mis teile sobib.

HINNAD JA TASUMINE
Kõik meie ( reklaamroivad.ee e-poes olevad ) hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu.
Peale tellitud kauba olemasolu kontrollimist laos saadetakse Teie e-mailile arve, mille saate mistahes panga kaudu tasuda. Tellimus jõustub peale arve tasumist.
TARNEAEG
Eritellimuse korral lepime Teiega kokku tarneaja. Tarneaja pikkus sõltub eritellimuse korral toodete kogusest ja kas Te soovite logo trükki tootele.
Laos oleva toote tarneaeg on 3-5 tööpäeva, kui aga kaupa hetkel laos ei ole, sellisel juhul on tarneaeg 7-14 tööpäeva.

MÜÜJA ỖIGUSED
OÜ Flamelle ( reklaamroivad.ee ) jätab endale õiguse muuta hindu.

KAUBA TAGASTAMINE
Vastavalt Võlaõigusseadusele võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Reklaamroivad.ee e-poest tellitud kauba puhul algab tähtaeg päevast, mil kaup on tarbijale üle antud. Tarbijaks loetakse füüsilist isikut, kes on ostnud reklaamroivad.ee e-poest kaupa või teenust, mis ei seondu tema majandus- või kutsetegevusega.

Ostes reklaamroivad.ee e-poest, nõustub tarbija tagastusõiguse kasutamiseks järgmiste tingimustega:

1. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis.

  • Tarbija peab toote originaalpakendi avama ettevaatlikult ja seda kahjustamata. Kui pakend ei ole avatav, siis ei pea tagastatav toode olema originaalpakendis.


2. Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tarbija esitama avalduse reklaamroivad.ee e-poe aadressil info@flamelle.com mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist

3. Tarbija kohustub kandma kauba tagastuskulud 10 Euro ulatuses , välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv toode ei vastanud tarbija tellimusele.

4. Lepingust taganemisel tuleb tarbijal ostetud asi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagastada.

5. Reklaamroivad.ee kohustub viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul peale lepingust taganemise teate saamist, tagastama tarbijale tagastatud kauba eest tasutud summa.

6. 14-päevane tagastusõigus ei kehti järgneva kauba puhul:

  •  tooted, mis on valmistatud tellija isiklikke vajadusi arvestatud


Tähelepanu! 14-päevane tagastusõigus ei kehti kaubale, millele tarbija ise reklaamroivad.ee poodi järele tuleb.

Kui mistahes reklaamroivad.ee e-poe sätestatud tingimus raskendab tarbijal lepingust taganemise õigust võrreldes Võlaõigusseadusega, on see tingimus tühine.
 

Flamelle OÜ     

Petseri 17, 65610 Võru,   Kauplus avatud E-R 9.00 - 17.00
Tel: +3727821863     GSM: +37256907992     info@flamelle.com